Kurumsal

KOÇ GROUP İNŞAAT, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. Koç Group İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.


Misyonumuz;
Müşteri memnunuyeti odaklı çalışmayı kurulduğu günden itibaren ilkesi haline getiren firmamız, kalite ve güveni her zaman kendisine hedef olarak benimsemiş bu sırada her zaman piyasada ki olan itibarını arttırmıştır, kaliteden ve deprem yönetmeliklerine uygun yüksek standartlarımızdan hiçbir zaman taviz vermeden hizmetimize devam etmekteyiz.

Vizyonumuz;

Sağlıklı, güvenli, çağdaş ve daima en yüksek kaliteye sahip mimarisi ve tasarımlarıyla fark yaratarak konut üretimiyle yaşama katma değer sağlamakla birlikte, insanımızın bize duymuş olduğu güven duygusuna en ufak bir zarar vermeden geleceğe taşımaktır.

Koç Group  İnşaat sundugu hizmetleriyle lider olmayi hedeflemektedir.

Bu amaci gerçeklestirmek için hedefledigimiz uzun dönem stratejilerimiz söyledir:

*En zor projelerde, en gelismis teknolojilerle çalismak
* Zor bölge ve kosullarda çalismanin uzmani olmak
* Çalisma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansimizi sürekli gelistirmek
* Hizmetlerimizde farklilasmak ve rekabet edebilirligimizi artirmak için yenilikleri kullanmak

Şirketimiz Türkiye’nin heryerinde faaliyet gösterip, is öncesi bölgenin jeolojik yapisini inceleyerek fiyat verirken sizi yaniltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple zamaninda iş teslimi her zaman referansimiz olmustur.